O firmie

Transport i spedycja na najwyższym poziomie

Kim jesteśmy

Vipard jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która od lat specjalizuje się w transporcie i spedycji międzynarodowej. Od pewnego czasu oferujemy również możliwość magazynowania.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy współpracujemy z klientami z całej Europy zachodniej. Nie boimy się wyzwań i potrafimy sprostać wymaganiom najbardziej wymagających kontrahentów. Dodatkowo oferujemy możliwość magazynowania krótko, jak i długoterminowego.

Nasz profil

Naszym najważniejszym celem jest należyte wykonanie zadań wyznaczonych przez klienta.

 • Świadczymy transporty na najwyższym poziomie, co oznacza terminowość, rzetelność i profesjonalizm. Ponadto postawiliśmy na sprzęt najwyższej jakości. Dysponujemy zestawami typu Low Deck/Mega, które gwarantują bezpieczeństwo kierowców i przewożonych towarów. Wszystkie nasze pojazdy są przyjazne dla środowiska i spełniają normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6.

 • Nasze magazyny wyposażone są w regały średniego składowania, z możliwością magazynowania kilkuset palet. Rozładunek i załadunek jest możliwy z poziomu zero, jak również z rampy tyłem. Gwarantujemy pełną infrastrukturę magazynową, służącą sprawnemu przeprowadzeniu procesów logistycznych. W ramach współpracy możemy zaoferować Państwu odbiór i transport towaru do naszego magazynu, przechowanie go oraz dostarczenie towaru do miejsca jego przeznaczenia.

 • Wycena

  Chcesz wycenić swój transport?
  Jesteś zainteresowany współpracą?

  Kliknij tutaj

  Nasz zespół

  Kliknij tutaj

  Dołącz do nas

  Chcesz dołączyć do naszego zespółu?
  Napisz do nas!

  Kliknij tutaj