Tabor

Transport i spedycja na najwyższym poziomie

Tabor

Postawiliśmy na sprzęt najwyższej jakości. Dysponujemy zestawami typu Low Deck/Mega, które gwarantują bezpieczeństwo kierowców i przewożonych towarów.

  • Wszystkie nasze pojazdy są przyjazne dla środowiska i spełniają normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6. Liczne innowacje technologiczne zapewniają jeszcze większą niezawodność i jeszcze niższe koszty eksploatacji samochodów oraz oszczędności na każdym kilometrze.

  • Posiadamy tabor, składający się z ciągników siodłowych z naczepami o kubaturze do 101m3,wysokości wewnętrznej do 3 m i ładowności 24 tony. Dysponujemy również samochodem 18 paletowym o ładowności 14 ton, wyposażonym w windę załadowczą, którym jesteśmy w stanie dojechać w mniej dostępne miejsca, jak również dowieźć lub odebrać towar od klienta indywidualnego.

  • Sprawnie i bez spóźnień

    Każdy pojazd wykonujący przewozy międzynarodowe posiada licencję uprawniającą do wykonywania międzynarodowego transportu drogowego, wszelkie niezbędne badania techniczne. Certyfikat kompetencji zawodowych oraz ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika.

    Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w system satelitarnej lokalizacji pojazdów i telefony, które umożliwiają szybki przepływ informacji, stały kontakt i kontrolę nad ładunkami. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, dzięki czemu transport wykonywany naszym taborem przebiega sprawnie i bez opóźnień.